Alfa Kurt filmi nasıl, Alfa Kurt izlenir mi? Alfa Kurt filmine gidilir mi?

tarafından
323
Alfa Kurt filmi nasıl, Alfa Kurt izlenir mi? Alfa Kurt filmine gidilir mi?

Seyretmeden Önce film bloğumuza hoş geldiniz. Bu blogumuzda sizlere vizyona girecek ve vizyonda olan filmlerin ya da dizilerin izlenir mi, gidilir mi konusunda içeriklerimizle karşılaşacaksınız. Bu içeriğimizde ise sizlere Alfa Kurt adlı filmin nasıl olduğu ve Alfa Kurt filmi izlenir mi, bu filme gidilir mi? gibi sorularınızın yanıtlarını arayacağınız içeriğimize tekrardan hoşgeldiniz! Film hakkında detaylı bilgilerimiz yazımızın geri kalanında…

Film fragmanı:

Alfa Kurt  FİLMİ

Vizyon Tarihi: 7 Eylül 2018
TR Dağıtım:
Şirket: ABD
Filmin Türü: Aksiyon,Dram,Gerilim
Yapım Yılı: 2018
Süre: 96 Dakika
Lokasyon:

Buz Devri’nin sonlandığı dönemde, şu demek oluyor ki günümüzden 20,000 yıl kadar önce, doğada yaşam koşulları hala ideal seviyeye ulaşmamıştır. Kabilesiyle beraber ilk bizon avına çıkan genç Keda (Kodi Smit-McPhee) bu av sırasında yaralanıp kabilesinden ayrı düşer. Hayatta kalmaya çalışırken kendisi benzer biçimde sürüsünden ayrı kalmış bir kurt bulur. Kurtla Keda içinde bir süre sonra büyük bir dostluk ve itimat bağı kurulur, ikili vahşi doğada sayısız maceraya beraber atılırlar.

 

20 bin yıl önce Avrupa’da üst paleotik çağ döneminde geçen Alpha, konu olarak genç bir insanın bir kurt ile dostluğunu işliyor. Genç bir adam, kabilesinin en elit grubuyla ilk avına çıktığında yaralanır. Kendine vardığında sadece bulunduğunu fark eder ve ölüme terk edildiğini anlar. Acımasız, ağır, yabani şartlara karşı hayatta kalmak için savaşması gerekecektir. Bu sırada sürüsünden ayrılmış bir kurt bulur. Yavaş yavaş kurt ile birbirlerine alışmaya başlarlar ve güvenmeyi öğrenirler. Tüm olumsuzluklara karşı beraber sayısız zorluklardan, tehlikelerden geçerek ölümcül kış gelmeden evlerine ulaşmaya çalışırlar.

Bizim fragmandaki izlenimlerimize göre ve Seyretmeden Önce ekibi olarak bu filme biz 10/8 puan veriyor ve gitmenizi kesinlikle öneriyoruz. Aksiyon,Dram,Gerilim konulu filmleri seven arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.