Çatışma filmi nasıl, Çatışma izlenir mi? Çatışma filmine gidilir mi?

tarafından
148
Çatışma filmi nasıl, Çatışma izlenir mi? Çatışma filmine gidilir mi?
Vizyon Tarihi: 30 Ağustos 2018
TR Dağıtım: Chantier
Şirket: Chantier
Filmin Türü: Gerilim, Suç, Aksiyon
Yapım Yılı: 2018 ABD
Süre: 94 Dakika
Lokasyon:

Frank Grillo ve Bruce Willis’in başrollerini paylaştığı Reprisal, çalıştığı bankada yakın dostunun vefatıyla sonuçlanan bir soygun sonrası tüm bunlardan mesul olan kabahatlinin peşine düşen Jacob ve ona bu yolda dayanak eden daha önceki polis James’in çabasını anlatıyor.

Müdür olarak çalıştığı bankada gerçekleşen bir soygunda, yakın bir arkadaşını kaybeden Jacob (Frank Grillo) olayı bir türlü unutamaz. Eski bir polis olan komşusu James (Bruce Willis) ile güçlerini birleştirerek saldırganı yakalamak ve ondan intikam almak için harekete geçer. İkili, soyguncunun sonraki adımlarını bulmaya çalışsa da deneyimli suçlu Gabriel (Johnathon Schaech) onlardan daima bir adım önde olmayı başarır. Gabriel, peşine düşen Jacob’ın eşini (Olivia Culpo) ve kızını kaçırdığında ise olaylar tamamen farklı bir noktaya gelir ve üç karakter için de kırılma noktaları yaşanmaya başlamıştır.

Bizim fragmandaki izlenimlerimize göre ve Seyretmeden Önce ekibi olarak bu filme biz 10/8 puan veriyor ve gitmenizi kesinlikle öneriyoruz. Gerilim, Suç, Aksiyon konulu filmleri seven arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.