Dışarıda filmi nasıl, Dışarıda izlenir mi? Dışarıda filmine gidilir mi?

tarafından
152
Dışarıda filmi nasıl, Dışarıda izlenir mi? Dışarıda filmine gidilir mi?

Seyretmeden Önce film bloğumuza hoş geldiniz. Bu blogumuzda sizlere vizyona girecek ve vizyonda olan filmlerin ya da dizilerin izlenir mi, gidilir mi konusunda içeriklerimizle karşılaşacaksınız. Bu içeriğimizde ise sizlere Dışarıda adlı filmin nasıl olduğu ve Dışarıda filmi izlenir mi, bu filme gidilir mi? gibi sorularınızın yanıtlarını arayacağınız içeriğimize tekrardan hoşgeldiniz! Film hakkında detaylı bilgilerimiz yazımızın geri kalanında…

Film fragmanı:

Upgrade  FİLMİ

Vizyon Tarihi: 31Ağustos 2018
TR Dağıtım: CGV Mars D.
Şirket: Filmartı
Filmin Türü: Korku, Gerilim
Yapım Yılı: 2018 ABD
Süre: 85 Dakika
Lokasyon:

Yvonne Strahovski’nin başrolünde yer aldığı korku filmi He’s Out There, tatillerini geçirdikleri sakin bir göl evinde azılı bir psikopatın kendileri için hazırladığı kabustan sağ çıkmanın mücadelesini veren bir anne ve iki genç kızının hikâyesini anlatıyor.

 

Uzak bir göl evinde tatil yapan bir anne ve iki küçük kızı, kim olduğunu bilmedikleri bir psikopat tarafından tasarlanan korkunç tuzağa düştükten sonra bu kabustan kurtulmak ve hayatta kalmak için savaşmak zorundadır.

Bizim fragmandaki izlenimlerimize göre ve Seyretmeden Önce ekibi olarak bu filme biz 10/7 puan veriyor ve gitmenizi kesinlikle öneriyoruz. Korku, Gerilim konulu filmleri seven arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.