Facia Üçlü filmi nasıl, Facia Üçlü izlenir mi? Facia Üçlü filmine gidilir mi?

tarafından
165
Facia Üçlü filmi nasıl, Facia Üçlü izlenir mi? Facia Üçlü filmine gidilir mi?

Seyretmeden Önce film bloğumuza hoş geldiniz. Bu blogumuzda sizlere vizyona girecek ve vizyonda olan filmlerin ya da dizilerin izlenir mi, gidilir mi konusunda içeriklerimizle karşılaşacaksınız. Bu içeriğimizde ise sizlere Facia Üçlü adlı filmin nasıl olduğu ve Facia Üçlü filmi izlenir mi, bu filme gidilir mi? gibi sorularınızın yanıtlarını arayacağınız içeriğimize tekrardan hoşgeldiniz! Film hakkında detaylı bilgilerimiz yazımızın geri kalanında…

Film fragmanı:

Facia Üçlü FİLMİ

Vizyon Tarihi: 24 Ağustos 2018
TR Dağıtım: TME Films
Şirket: Efektif sanat, TME Films
Filmin Türü: Komedi
Yapım Yılı: 2018
Süre: 99 Dakika
Lokasyon:

Aynı adlı Youtube kanalının sinema filmi olan Facia Üçlü, üç gencin maceralarını anlatıyor.« Detayı Gizle

Talihsiz tesadüfler sonucu hayatları kesişen üçlü Emre’ye dedesinden kalan tarlaları almak için köyün yolunu tutar. Esas plan tarlaların üzerine konmakken Emre’nin muhtarın kızına aşık olması ile işler değişir. Kızı elde etmek için denemedikleri yol kalmayan üçlü işi araba yarışına kadar götürür. Köyde düzenlenen araba yarışının kazananı üçlünün planını tekrar alt üst edecektir.

Bizim fragmandaki izlenimlerimize göre ve Seyretmeden Önce ekibi olarak bu filme biz 10/8 puan veriyor ve gitmenizi kesinlikle öneriyoruz. Komedi konulu filmleri seven arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.