İnanılmaz Aile 2 filmi nasıl, İnanılmaz Aile 2 izlenir mi? İnanılmaz Aile 2 filmine gidilir mi?

tarafından
417
İnanılmaz Aile 2 filmi nasıl, İnanılmaz Aile 2 izlenir mi? İnanılmaz Aile 2 filmine gidilir mi?

Seyretmeden Önce film bloğumuza hoş geldiniz. Bu blogumuzda sizlere vizyona girecek ve vizyonda olan filmlerin ya da dizilerin izlenir mi, gidilir mi konusunda içeriklerimizle karşılaşacaksınız. Bu içeriğimizde ise sizlere İnanılmaz Aile 2 adlı filmin nasıl olduğu ve İnanılmaz Aile 2 filmi izlenir mi, bu filme gidilir mi? gibi sorularınızın yanıtlarını arayacağınız içeriğimize tekrardan hoşgeldiniz! Film hakkında detaylı bilgilerimiz yazımızın geri kalanında…

Film fragmanı:

İnanılmaz Aile 2   FİLMİ

Vizyon Tarihi: 22 Ağustos 2018
TR Dağıtım: UIP
Şirket: Walt Disney
Filmin Türü: 3D Animasyon 3 Boyutlu
Yapım Yılı: 2018
Süre: 118 Dakika
Lokasyon:

Ortalama 13 yıl önce gösterime giren ilk filmde olduğu şeklinde Brad Bird’ün yazıp yönettiği İnanılmaz Aile 2, süper güçleri olan ailenin yeni maceralarını konu alıyor.
Helen, Bob’u Violet ve Dash ile bırakıp “düzgüsel” hayatının meşhur kahramanlık işlerine yoğunlaşır. Bu hepimiz için zor bir değişim olur, ailenin bebek Jack-Jack’in gelişen süper güçlerinden habersiz olması işi daha da zorlaştırır. Filmin yeni kötü karakteri parlak zeka ve tehlikeli bir plan yapınca, aile ve Frozone yeniden beraber çalışmanın bir yolunu bulmalıdır. Doğal, söz mevzusu İnanılmaz Aile olunca söylemesi rahat.
İnanılmaz Aile 2, süper güçlere sahip olan bir ailenin atıldığı maceraları konu ediyor. Süper güçlere sahip aile suçla harpmaya devam ederken, süper kahramanların yasal olmaması sıkıntı yaratmaktadır. Sadece bu konudaki ümit ışığı, ailenin Elastigirl lakaplı annesi Helen’dır. Helen süper kahramanların önemini kanıtlamak üzere dünyayı kurtarmakla meşgulken, evimizdeki işleyiş, Violet ve Dash ile birlikte evde kalan Bob’un sorumluluğundadır. Küçük Jack-Jack’in de süper güçlerinin bulunduğunun ortaya çıkmasıyla beraber, evin denetimünü sağlamak iyice zorlaşır. Sadece yeni bir kötü dahinin incelikli planı dünyayı tehdit etmeye başlayınca, aile ve Frozone tekrar birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalı ve tehditi savuşturmayı başarmalıdır.

Seslendirme kadrosunda Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell, Brad Bird, John Ratzenberger, Samuel L. Jackson, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Sophia Bush ve Catherine Keener benzer biçimde oyuncuların yer aldığı yapımda ilk filmin yönetmeni ve senaristi Brad Bird yeniden yönetmen koltuğunda oturuyor.

Bizim fragmandaki izlenimlerimize göre ve Seyretmeden Önce ekibi olarak bu filme biz 10/9 puan veriyor ve gitmenizi kesinlikle öneriyoruz. Animasyon konulu filmleri seven arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.