İtalyan Usulü Aşk filmi nasıl, İtalyan Usulü Aşk izlenir mi? İtalyan Usulü Aşk filmine gidilir mi?

tarafından
270
İtalyan Usulü Aşk filmi nasıl, İtalyan Usulü Aşk izlenir mi? İtalyan Usulü Aşk filmine gidilir mi?

Seyretmeden Önce film bloğumuza hoş geldiniz. Bu blogumuzda sizlere vizyona girecek ve vizyonda olan filmlerin ya da dizilerin izlenir mi, gidilir mi konusunda içeriklerimizle karşılaşacaksınız. Bu içeriğimizde ise sizlere İtalyan Usulü Aşk adlı filmin nasıl olduğu ve İtalyan Usulü Aşk filmi izlenir mi, bu filme gidilir mi? gibi sorularınızın yanıtlarını arayacağınız içeriğimize tekrardan hoşgeldiniz! Film hakkında detaylı bilgilerimiz yazımızın geri kalanında…

Film fragmanı:

Upgrade  FİLMİ

Vizyon Tarihi: 31Ağustos 2018
TR Dağıtım: Bir Film
Şirket: Yeni Film
Filmin Türü: Romantik-Komedi
Yapım Yılı: 2018 ABD
Süre: 102 Dakika
Lokasyon:

İtalyan Usulü Aşk, farklı kuşakların aşkını içinde barındıran, rengarenk karakterlerin ve eğlenceli durumların yer aldığı romantik bir eve dönüş hikayesi.

 

Ufak Italya’da aileden kalma gizli saklı tarifleriyle restoran işleten iki yakın arkadaş Sal ve Vince’in arası bilinmeyen bir nedenden dolayı seneler önce bozulmuştur. O günden sonrasında ufak Italya bir daha hiç aynı olmamış Pizza Napoli Vince’in Pizzası-En İyisi ve Sal’ın Pizzası-Daha İyisi olarak ikiye bölünmüştür.

Şimdi artık aradan yıllar geçmiştir ancak ikili hâlâ birbirlerini sabote etmeye devam etmektedir. Ancak sanıldığı şeklinde ailenin her üyesi birbiriyle savaş halinde değildir. Sal’in Londra’da şef olan kızı Nikki ve Vince’in oğlu Leo’nun masum çocukluk aşkları Nikki’nin ufak İtalya’ya geri dönmesiyle tekrar alevlenmiştir. Eşleri Dora ve Amelia hâlâ gizliden gizliye birbirlerinin en yakın arkadaşı olmaya devam etmektedir. Yetmezmiş gibi Sal’in anası Franca ve Vince’in babası Carlo evlenmeye karar vermiştir. Bu şok haber kısa sürede Nikki ve Leo’nun aşkının da açığa çıkmasına niçin olur. Küçük Italya bu iki aile için artık hakkaten çok küçüktür. Birisinin gitmesi gerekmektedir Peki fakat kimin? Pizza fırınları yanar ve en iyi pizzayı pişirmek için amansız bir yarış adım atar. Nikki ve Leo’nun aşkları bu amansız yarışın kurbanı mı yoksa kazananı mı olacaktır?

Bizim fragmandaki izlenimlerimize göre ve Seyretmeden Önce ekibi olarak bu filme biz 10/9 puan veriyor ve gitmenizi kesinlikle öneriyoruz. Romantik-Komedi, gerilim konulu filmleri seven arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.