Kapalak Kızı filmi nasıl, Kapalak Kızı filmi izlenir mi, gidilir mi?

tarafından
218
Kapalak Kızı filmi nasıl, Kapalak Kızı filmi izlenir mi, gidilir mi?
Kapalak Kızı filmi nasıldı?

Kapalak Kızı filmi ile ilgili görüşlerinizi bekliyoruz.

  • Ortalama Puan
    0.0

Seyretmeden Önce film bloğumuza hoş geldiniz. Bu blogumuzda sizlere vizyona girecek ve vizyonda olan filmlerin ya da dizilerin izlenir mi, gidilir mi konusunda içeriklerimizle karşılaşacaksınız. Bu içeriğimizde ise sizlere Kapalak Kızı adlı filmin nasıl olduğu ve Kapalak Kızı filmi izlenir mi, bu filme gidilir mi? gibi sorularınızın yanıtlarını arayacağınız içeriğimize tekrardan hoşgeldiniz! Film hakkında detaylı bilgilerimiz yazımızın geri kalanında…

Film fragmanı:

KAPALAK KIZI FİLMİ

Vizyon Tarihi: 13 Temmuz 2018
TR Dağıtım: TME Films
Şirket: Efektif Sanat, FSM İletişim
Filmin Türü: Korku
Yapım Yılı: 2018
Süre: 96 dakika
Lokasyon: 292

Kapalak Kızı filmi nasıl, Kapalak Kızı filmi izlenir mi, gidilir mi?

Youtube’da belli bir kitleye ulaşan Can Yavuz ve ekip arkadaşları Kapalak Kızı gibi bir projeye imza attılar. Film şu an 2 hafta da +200 bin barajını aşmış durumda ve Youtuber kitlesine oranla bu filmin oldukça iyi bir izlenme oranına ulaştığını söyleyebiliriz.

Kapalak Kızı filmi Nova Prospekt kanalı ekibi tarafından oldukça uğraşılmış Korku filmi olarak vizyona girdi ve oldukça iyi bir kitleye ulaştığını söyleyebilirim.

Başarılı film çekimleri ve her geçen gün artan izleyici kitlesi ile Can Yavuz ve arkadaşlarının iyi bir deneyime sahip oldukları bir film diyebilirim. Seyretmeden Önce ekibi olarak bu filmi kesinlikle izlemenizi öneriyoruz.

Evet sizlerde “Bu dizi izlenir mi, bu filme gidilir mi?” gibi sorularınızı bizimle lütfen paylaşmaktan çekinmeyin. Bir sonraki içeriğimizi yayınlayana kadar görüşmek üzere hoş çakalın!