Koca Koca Yalanlar Dizisi nasıl, Koca Koca Yalanlar Dizisi konusu? Koca Koca Yalanlar Dizisi ne zaman?

tarafından
207
Koca Koca Yalanlar Dizisi nasıl, Koca Koca Yalanlar Dizisi konusu? Koca Koca Yalanlar Dizisi ne zaman?

Seyretmeden Önce dizi film bloğumuza hoş geldiniz. Bu blogumuzda sizlere vizyona girecek ve vizyonda olan filmlerin ya da dizilerin izlenir mi, gidilir mi konusunda içeriklerimizle karşılaşacaksınız. Bu içeriğimizde ise sizlere Koca Koca Yalanlar Dizisi adlı dizinin nasıl olduğu ve Koca Koca Yalanlar Dizisi izlenir mi ? gibi sorularınızın yanıtlarını arayacağınız içeriğimize tekrardan hoşgeldiniz! Dizi hakkında detaylı bilgilerimiz yazımızın geri kalanında…

 

Koca Koca Yalanlar Dizisi Her Pazartesi Saat 20:00 de Kanal D ‘de !

 

Koca Koca Yalanlar Dizisi’nin Konusu :

Ahmet ilk görüşte Sude isminde bir kıza gönlünü kaptırır. Ahmet Mali müşavirdir ve 3 çocuk babasıdır. Müjgan’ın 17 yıllık kocasıdır. Bunca yıl karısını aldatmamıştır. Sude kendi halinde bir kızdır; Alp adında bir sevgilisi vardır. Alp yıllarca Sude ile sevgili olmuş ama Sude onu evliliğe ikna edememiştir. Sude Alp’i kendisini boşa beklettiği için terk eder ayrıca boşluğa düşen Sude Ahmet’e sevgi duymaya başlar ve yaşamı bir anda allak bullak olur. Sude Ahmet’in evli olduğunu önce fark edemez; sonradan fark etse de artık iş işten geçmiştir. Sude’nin güzelliği nedeniyle Ahmet’in başı döndürür. Sude farkında olmasa da olgun erkeklerden hoşlanmakta ve dikkat çekici giyinmeyi sevmektedir.

Müjgan Ahmet’in 17 yıllık eşidir. Eşini seven ona bağlı bir annedir. Müjgan umut, Aliş ve Ilgaz adlı üç çocuğunu büyütürken evliliğinde her şeyin yolunda olduğunu düşünüyor ancak gerçekte her şeyin raydan çıktığının bilincinde değildir. Müjgan’ın gözü kocasından başka kimseyi görmez ama ev işleri ve çocuklar nedeniyle kocasını ihmal ettiğinin farkında değildir.

Alp Sude’nin sevgilisidir. Sude’yi devamlı evlenme yalanı ile kandırır ama büyük bir evlenme korkusu vardır. Alp’in evlenme korkusu bir gün Sude’nin canına tak eder ve Alp’i terk eder. Sude’nin tek istediği şey vardır Alp’i bu yaptıklarına pişman etmek.

Şahin’i iki kelime tanımlar; Kurnaz ve Çapkın. Şahin karısını hem aldatır hemde Ahmet’e karısını iyi mi aldatacağı mevzusunda akıl hocalığı yapar. Şahin’e bakılırsa erkek karısını aldatmalı günü gün etmelidir bu adamın en doğal hakkıdır. Şahin karısı Nilgün’den de köpek şeklinde korkar. Osman, Şahin ve Ahmet Mali Müşavirlik şirketine ortaktır.

Nilgün Şahin’in karısıdır. Nilgün bakımlı ve güzel bir kadındır. Nilgün hiç ağzında bir şey tutamaz çok açık sözlü ve yardımsever bir kadındır; sadece toplumda neşesi ile kendini sevdirmeyi başarır. Kocası Şahin onu sürekli aldatır ve sayısız dolap çevirir. Nilgün ise kocasının kendini aldattığını derhal anlayacağından emindir; fakat gerçekte kocası Şahin onu sürekli aldatmakta ama ruhu duymamaktadır.

Koca Koca Yalanlar dizisinde Osman doğrucu bir tiptir. İnsanların hatasını yüzüne söyler. Osman bir kadına tutulmayı ve onunla ömür boyu mutlu olmayı hayal eder asla kafasında aldatma gibi bir konu yoktur aslına bakarsan de müzmin bekardır fakat Canan’a da deli benzer biçimde aşıktır.

Canan çok sevdiği eski eşi Serkan’ı bir kazada yitirmiştir ve artık bekardır. Yaşamını devam ettirebilmek için bir kuaförde çalışmaktadır ve bir kız annesidir. Osman’a da aşıktır.

 

Bizim Koca Koca Yalanlar Dizisi hakkındaki izlenimlerimize göre ve Seyretmeden Önce ekibi olarak bu diziye 10/9 puan veriyor ve seyretmenizi kesinlikle öneriyoruz.