Sevginin Gücü Bajrangi Bhaijaan filmi nasıl, Sevginin Gücü izlenir mi? Sevginin Gücü filmine gidilir mi?

tarafından
275
Sevginin Gücü Bajrangi Bhaijaan filmi nasıl, Sevginin Gücü izlenir mi? Sevginin Gücü filmine gidilir mi?

Seyretmeden Önce film bloğumuza hoş geldiniz. Bu blogumuzda sizlere vizyona girecek ve vizyonda olan filmlerin ya da dizilerin izlenir mi, gidilir mi konusunda içeriklerimizle karşılaşacaksınız. Bu içeriğimizde ise sizlere Sevginin Gücü adlı filmin nasıl olduğu ve Sevginin Gücü filmi izlenir mi, bu filme gidilir mi? gibi sorularınızın yanıtlarını arayacağınız içeriğimize tekrardan hoşgeldiniz! Film hakkında detaylı bilgilerimiz yazımızın geri kalanında…

Film fragmanı:

Sevginin Gücü FİLMİ

Vizyon Tarihi: 17 Ağustos 2018
TR Dağıtım: CVG MARS D.
Şirket: FilmARTI
Filmin Türü: Komedi,Dram,Aksiyon
Yapım Yılı: 2015
Süre: 163 Dakika
Lokasyon:

Başrolünde Salman Khan’ın  yer aldığı Bajrangi Bhaijaan yani Sevginin Gücü filmi, tedavisi için annesiyle çıktığı yolculuk sırasında kaybolan konuşma engelli beş yaşındaki Shahida ile iyi kalpli biri olan Bajrangi’nin yollarının kesişmesinin akabinde ikilinin Shahida’yı yuvasına kavuşturmak için verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

Pakistanlı Müslüman bir kız olan 5 yaşındaki Shahida, doğuştan konuşamıyordur. Annesi bir ümitle tedavi olması için onu Hindistan’a götürmeye karar verir. Ancak onca fedakarlıklarla çıktıkları bu yolculukta Shahida, uyuyan annesinden habersiz bir kuzu görünce trenden iner. Tren hareket edince küçük Shahida sesini duyuramaz ve bir başına oracıkta kalır. Bilmediği topraklarda ailesinden uzak kalan küçük kızın yolu, Bajrangi (Salman Khan) adlı iyi kalpli bir adamla kesişir. Ancak Bajrangi ona yardım etmeye çalışsa da konuşamayan kızın ne adını ne de evinin yolunu öğrenebilir. O sırada Bajrangi de sevdiği kadınla evlenmeye çalışmaktadır. Gelinin babası, Bajrangi’ye kendini kanıtlaması ve ev alması için belirli bir süre vermiştir. Ancak Bajrangi, bu çaresiz küçük kızı tek başına bırakamaz. Kaderin bir araya getirdiği bu ikili Shahida’nın ailesini ararken engellerle dolu ve sonunu bilmedikleri bir yola çıkarlar.

Müthiş bir duygu fırtınasına hazır olun,Bollywood filmlerindeki muhteşem görselleri Sevginin Gücü filmi ile sizlere bir ziyafet nezdinde getiren film dünyasına teşekkürler öncelikle .Baştan sona bitmek bilmeyen bir heyecan yaşayacağınızı söyleyebilirim,kaybolmuş duygularınıza Sevginin Gücü filmi ile tekrar kavuşacaksınız.Özellikle finalde mendillerinizi hazırlayın gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız..

Bizim izlenimlerimize göre ve Seyretmeden Önce ekibi olarak bu filme biz 10/9 puan veriyor ve gitmenizi kesinlikle öneriyoruz. Komedi,Dram,Aksiyon konulu filmleri seven arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.