Sıfırın Altında filmi nasıl, Sıfırın Altında filmi izlenir mi, gidilir mi?

tarafından
88
Sıfırın Altında filmi nasıl, Sıfırın Altında filmi izlenir mi, gidilir mi?
GM Uckan Teması

GM Uckan teması google materyal tasarım standartlarında tasarlanan bir wordpress temasıdır.

  • Ortalama Puan
    0.0

Seyretmeden Önce film bloğumuza hoş geldiniz. Bu blogumuzda sizlere vizyona girecek ve vizyonda olan filmlerin ya da dizilerin izlenir mi, gidilir mi konusunda içeriklerimizle karşılaşacaksınız. Bu içeriğimizde ise sizlere Sıfırın Altında adlı filmin nasıl olduğu ve Sıfırın Altında filmi izlenir mi, bu filme gidilir mi? gibi sorularınızın yanıtlarını arayacağınız içeriğimize tekrardan hoşgeldiniz! Film hakkında detaylı bilgilerimiz yazımızın geri kalanında…

Film fragmanı:

Sıfırın Altında FİLMİ

Vizyon Tarihi: 03 Ağustos 2018
TR Dağıtım: Bir Film
Şirket: Fabula Films
Filmin Türü: Macera, Dram, Biyografi
Yapım Yılı: 2017
Süre: 98 dakika
Lokasyon: 40

Sıfırın Altında filmi nasıl, Sıfırın Altında filmi izlenir mi, gidilir mi?

Eric LeMarque’ın aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanan 6 Below: Miracle on the Mountain, geçmişindeki travmaları aşmak adına yalnız başına bir dağ evine yerleşen olimpik eski sporcu Eric’in bir kar fırtınası sonrası verdiği hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

Eski bir olimpik sporcu olan Eric, insanlardan uzaklaşıp geçmişindeki sorunlarla yüzleşmeye çalışmaktadır ve California’nın uçsuz bucaksız Sierra Nevada sıradağlarında bir evde inzivaya çekilmiştir. Usta bir snowboardcu olmasına rağmen, bir gün büyük bir kar fırtınasına yakalanıp dağ zirvesinde kaybolur. Yakınları ve kurtarma görevlileri ona ulaşmaya çalışırken, Eric sekiz gün boyunca dondurucu soğukta insan limitlerini zorlayıp doğaya karşı savaşmak durumunda kalacaktır.

Bizim fragmandaki izlenimlerimize göre ve Seyretmeden Önce ekibi olarak bu filme biz 10/7 puan veriyor ve gitmenizi kesinlikle öneriyoruz. Macera ve Doğa konulu filmleri seven arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.