Yenilmezler 4 : Sonsuzluk Savaşı – Bölüm 2 filmi nasıl, Yenilmezler 4 : Sonsuzluk Savaşı – Bölüm 2 izlenir mi? Yenilmezler 4 : Sonsuzluk Savaşı – Bölüm 2 filmine gidilir mi?

tarafından
549
Yenilmezler 4 : Sonsuzluk Savaşı – Bölüm 2 filmi nasıl, Yenilmezler 4 : Sonsuzluk Savaşı – Bölüm 2 izlenir mi? Yenilmezler 4 : Sonsuzluk Savaşı – Bölüm 2 filmine gidilir mi?

Seyretmeden Önce film bloğumuza hoş geldiniz. Bu blogumuzda sizlere vizyona girecek ve vizyonda olan filmlerin ya da dizilerin izlenir mi, gidilir mi konusunda içeriklerimizle karşılaşacaksınız. Bu içeriğimizde ise sizlere Yenilmezler 4 : Sonsuzluk Savaşı – Bölüm 2 adlı filmin nasıl olduğu ve Yenilmezler 4 : Sonsuzluk Savaşı – Bölüm 2 filmi izlenir mi, bu filme gidilir mi? gibi sorularınızın yanıtlarını arayacağınız içeriğimize tekrardan hoşgeldiniz! Film hakkında detaylı bilgilerimiz yazımızın geri kalanında…

Film fragmanı:

Upgrade  FİLMİ

Vizyon Tarihi: 26 Nisan 2019
TR Dağıtım:

Untitled Avengers Movie
Şirket:
Filmin Türü: Bilim Kurgu , Aksiyon
Yapım Yılı: 2018 ABD
Süre: 145 Dakika
Lokasyon:

Marvel evreni yeni filmi Avengers: Infinity War, hayranları tarafından merakla bekleniyor. Vizyona girmesine az bir zaman kala yayınlanan Avengers: Infinity War yeni fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. Avenger Sonsuzluk Savaşı’nda kahramanların karşısında güçlü bir rakip var: Thanos! Iron Man, Thor, Kara Panter, Örümcek Adam, Hulk, Kaptan Amerika, Galaksinin Koruyucuları, Doktor Strange, Kızıl Cadı başta olmak üzere Marvel’ın kahramanları Thanos’a karşı güçlerini birleştiriyor.

 

İşin en ilginç kısmı Captan Marvel’in Thanosu yeneceği ve tüm evreni kurtaracağı..Tabi biz Yenilmezler 4 end game den önce Marvelin yeni kahramanı Captan Marvelin filmini izleyeceğiz.

Bizim fragmandaki izlenimlerimize göre ve Seyretmeden Önce ekibi olarak bu filme biz 10/10 puan veriyor ve gitmenizi kesinlikle öneriyoruz. Bilim Kurgu , Aksiyon, gerilim konulu filmleri seven arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.