Zifir-i Azap filmi nasıl, Zifir-i Azap izlenir mi? Zifir-i Azap filmine gidilir mi?

tarafından
133
Zifir-i Azap filmi nasıl, Zifir-i Azap izlenir mi? Zifir-i Azap filmine gidilir mi?

Seyretmeden Önce film bloğumuza hoş geldiniz. Bu blogumuzda sizlere vizyona girecek ve vizyonda olan filmlerin ya da dizilerin izlenir mi, gidilir mi konusunda içeriklerimizle karşılaşacaksınız. Bu içeriğimizde ise sizlere Zifir-i Azap adlı filmin nasıl olduğu ve Zifir-i Azap filmi izlenir mi, bu filme gidilir mi? gibi sorularınızın yanıtlarını arayacağınız içeriğimize tekrardan hoşgeldiniz! Film hakkında detaylı bilgilerimiz yazımızın geri kalanında…

Film fragmanı:

Zifir-i Azap  FİLMİ

Vizyon Tarihi: 7 Eylül 2018
TR Dağıtım:
Şirket:
Filmin Türü: Korku,Gerilim
Yapım Yılı: 2018
Süre: 85 Dakika
Lokasyon:

Zifir-i Azap, kısa yoldan para kazanmak için dostları ile define aramaya giden Hakan’ın yaşadığı korkunç olayları konu ediyor. Hakan, zengin olmanın düşsel ile yaşayan hırslı bir adamdır. Kısa yoldan para bulmanın derdine düşen Hakan, bunun için her şeyi meydana getirmeye göze alır. Para kazanma hırsı yüzünden adeta gözü dönmüş olan Hakan bilincinde olmadan arkadaşlarını da etkiler. Hakan, arkadaşlarını da yanına alarak define bulmak için bilmedikleri bir sona doğru yola koyulur. Çıktıkları bu seyahat onların yaşamının alt üst eder. Boyabat Kalesi’ne varan yolculukları ölümün soğuk yüzü ile karşı karşıya kalmalarına neden olur. Aklın sınırlarını zorlayan yolculukları bin yılı aşkın süredir toprağın altında bekleyen tılsımlı bir gömüye varır. Ancak bu lanetli keşif Hakan’ın umduğu benzer biçimde onu zengin edip hayatını kurtarmayacak, hayatını kara ve korkunç bir kabusa çevirecektir.
Vehamet ve gerilim türündeki “Zifir-i Azap” filminin yönetmen koltuğunda Haydar Işık oturuyor. Yapımı 11 K Film’e ait olan filmin senaristliğini ise Özlem Bölükbaşı kaleme alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Ümit Acar, Burhan Çelik, Ayberk Yılmaz, Ömer Konakçı, Mehmet Aydoğmuş, Ömer Baran şeklinde adlar içeriyor.

Sıradışı bir hikayeye hazır olun,Türk sinemasının son yıllardaki yükselen değeri Korku Filmleri kuşağında; Zifir-i Azap sizi oturduğunuz yere yapıştıracak cinsten.

Bizim fragmandaki izlenimlerimize göre ve Seyretmeden Önce ekibi olarak bu filme biz 10/6 puan veriyor ve gitmenizi kesinlikle öneriyoruz. Korku Gerilim konulu filmleri seven arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.